Menu

Sekcja Klasyfikacji i Analizy Danych Polskiego Towarzystwa Statystycznego

Konferencja SKAD 2020

Szanowni Państwo,

W imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego Konferencji SKAD 2020 pragnę Państwa serdecznie zaprosić na XXIX Konferencję Naukową Sekcji Klasyfikacji i Analizy Danych PTS oraz XXXIV Konferencję Taksonomiczną nt. "Klasyfikacja i analiza danych - teoria i zastosowania", która odbędzie się w dniach 7 - 9 września 2020 roku.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną w Polsce i na świecie postanowiliśmy konferencję SKAD 2020 zorganizować wyłącznie formie wideokonferencji, za pośrednictwem systemu MS Teams. Wiele uczelni i pracowników naukowych ma już doświadczenie w obsłudze tego oprogramowania, co powinno ułatwić wzięcie udziału w konferencji. Przygotujemy jednak i opublikujemy na stronach WWW konferencji szczegółową instrukcję, w jaki sposób należy się łączyć z poszczególnymi sesjami i brać udział w dyskusji. W razie potrzeby przygotujemy także spotkanie szkoleniowe online.

Ze względu na formę konferencji termin zgłoszenia udziału w konferencji i przesłania streszczeń artykułów został przedłużony do 15.07.2020.

Informuję Państwa, że nadesłane artykuły, które uzyskają pozytywne recenzje zostaną opublikowane w monografii wydawnictwa Springer.

Koszt udziału w konferencji online wynosi 150 PLN.

Szczegółowe informacje na temat Konferencji są dostępne na stronie internetowej Konferencji zawierającej także formularz rejestracji: http://wzr.ug.edu.pl/skad-2020/

Z wyrazami szacunku,

dr hab. Krzysztof Najman, prof. UG

przewodniczący Komitetu Organizacyjnego

Napisane przez Katarzyna Wójcik w dniu Thursday June 4, 2020

Link permanentny -

« Konferencja ECDA 2020 - Dr hab. Andrzej Dudek Sekretarzem Executive Committee of IFCS »